Fotogalerija Družabne aktivnosti Pretekle aktivnosti Pust "Temnician Circus" 2013

Kolesarski maraton Mladosti - detajl

V soboto dne 26.05.2012 prireja Mladinsko društvo Trstelj kolesarski maraton Mladosti »Spoznavanje lepot Krasa«. V Temnici je predviden start ob 13:00. Sledi vožnja skozi vasi Lipa, Novelo, Kostanjevica na Krasu, Lokvica, Opatje Selo, Nova vas, Hudi Log, Korita na Krasu in Sela na Krasu kjer se bodo udeleženci lahko okrepčali. Nadaljevanje poti bo skozi vas in Vojščico.
Povratek v Temnico je predviden ob 18:00.

Prireditev ne bo tekmovalne narave, saj se bodo udeleženci držali cestnoprometnih predpisov. Med prireditvijo bo cesta normalno prevozna za ostale udeležence v prometu.

Vsi, ki bi se radi udeležili, naj se prijavijo do 24. maja 2012 na naslednji številki:
- 040 837 209 (Jernej Ščuka)
- 041 996 929 (Janja Pahor)

Predsednik Dejan Kosmina
Mladinsko društvo Trstelj